Toont alle 3 resultatenGesorteerd op populariteit

SALE
Nieuw

10-20 euro

Nespolino

Nespoli Da Maggio Chardonnay 2025

Italië, Emilia Romagna
Chardonnay
€ 13,95
€ 12,50
0,75l (€ 16,67/l)
Nieuw

7,5- 10 euro

Nespolino

Sangiovese Merlot Rubicone 2024

Italië, Emilia Romagna
Merlot, Sangiovese
€ 7,95
0,75l (€ 10,60/l)
Nieuw

7,5- 10 euro

Nespolino

Trebbiano Chardonnay 2025

Italië, Emilia Romagna
Chardonnay, Trebbiano
€ 7,95
0,75l (€ 10,60/l)